Schroef het Voeden Type Kola/Sodablik het Vullen Machine/Inblikkende Machineplc Controle
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | Zhangjiagangstad, Jiangsu-Provincie, China |
| Merknaam: | FillPack |
| Certificering: | CE, ISO |
| Modelnummer: | Cm12-1 |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 reeks/PCs |
|---|---|
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking Details: | Algemene doek of houten geval pacakge |
| Levertijd: | 10-15 dagen |
| Betalingscondities: | L/c, t/t, |
| Levering vermogen: | 50 sets / maand |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Garantietijd: | 1 jaar | Materiaal: | 400T |
|---|---|---|---|
| Vullende vloeistof: | cola/frisdrank | Voorwaarde: | Nieuw |
| Verwerkingstype: | cola/soda inblikken machine | Dienst: | Beschikbare ingenieurs om overzee te dienen |
| Productienaam: | Cola inblikken machine | Geschikte container: | Aluminium blik / PET-blik |
| Gedreven type: | Elektrisch | Capaciteit: | 2000cph |
| Markeren: | bottelende het vullen machine,aërosolblik het vullen machine |
||
Productomschrijving
Schroefvoeding Type Cola / Frisdrank Blik Vulmachine / Blikmachine Plc Besturing
Snelle Details:
Blik type: Nieuw leeg aluminium blik of PET blik
Capaciteit: 2000 Blikken / Uur
Vulkop: 12 Koppen
Hoofdmateriaal: SUS304
Vulspanning: Negatieve druk
Geschikte blikken: Aluminium blik
Service: Ingenieurs beschikbaar voor service in het buitenland
Functie: vullen, sluiten
Beschrijving:
1. De aluminium blik vul-lijn bestaat uit automatische blikwasmachine, negatieve druk vulmachine, automatische sluitmachine en transportsysteem
2. De hele lijn is recht en gescheiden lijn. Het is van toepassing op het vullen van blikjes.
3. De machine is gemaakt van hoogwaardig SUS304 roestvrij staal.
4. Het is een ideale keuze voor drankenfabrieken vanwege de redelijke configuratie, veiligheid van de werking, betrouwbaarheid van de werking en het zeer gemakkelijke onderhoud.
Blikken worden één voor één in het blikhoudende platform geduwd door de invoerschroef en sterwiel. De centreerbeker van het vulventiel valt op het blik; De afstand tussen de vulventielen en de blikken wordt afgedicht door een veerkrachtige plastic ring. De beweging van de centreerbeker wordt gegenereerd door een plastic geleidingswiel langs een gebogen beweging. Na het vullen wordt het ventiel gesloten, lucht wordt afgevoerd en de centreerbeker stijgt uit het blik. Het gevulde blik wordt naar de transportketting gestuurd, vervolgens naar de sluitmachine. De sluitmachine neemt het deksel, draait de rand van het blik om en draait de rand om de sluitactie te voltooien onder controle van de nok. Daarna wordt het blik naar het transportsysteem overgebracht.
Specificaties:
| Model | CM12-1 |
| Capaciteit | 2000 Blikken/U |
| Materiaal | SUS304 |
| Toepasselijke blikdiameter | 40-100mm |
| Toepasselijke blikhoogte | 50-300mm |
| Vulspanning | Negatieve druk |
| Vermogen | 0.75KW |
| Waterdruk | 0.15Mpa |
| Afmeting | L1900*B600*H1200mm |
| Gewicht | 350kg |






